Головне правило якісного ремонту:

Виконати чорнове оздоблення з дотриманням усіх норм та стандартів. Що входить у чорнове оздоблення приміщення?

  • Штукатурка стін у всіх приміщеннях квартири, за винятком туалетної та ванної кімнат (однієї кімнати при поєднаному санвузлі). З нею стіни будуть придатні і для обклеювання шпалерами, і для фарбування, і для плитки з кахлю.
  • Штукатурять стіни, попередньо встановивши маяки. Рівнем визначаються відхилення стін від вертикалі, маркером відзначаються нерівності, знайдені за допомогою правИла. 
  • У разі потреби у квартирі встановлюються додаткові перегородки. Як матеріал для них підійде гіпсокартон. Перегородки також можуть бути виготовлені з піноблоку або цегли.
  • Грунтовка та шпаклівка стін та стелі. Грунтовка виконується валиком, пензликом або розпилювачем перед нанесенням штукатурки, щоб матеріал оздоблювальний міцно схопився зі стіною. Ще грунтовка має антибактеріальні властивості.
  • Шпаклівка – фінішний етап чорнового оздоблення стін та стелі.
  • Вирівнювання стелі. Крупним планом великі тріщини, міжплиткові стики. Поверхня грунтується, штукатуриться, вирівнюється шпаклівкою та зачищається шкіркою.
  • Чорнова стяжка готує підлогу для будь-яких підлогових покриттів. Вирівнює сильні перепади по висоті і є підставою для наступного етапу обробки. Щоб на підлозі не з’явилося тріщин, чекають три тижні до повного висихання стяжки і лише потім продовжують роботи з оздоблення квартири.
  • Якщо в одній кімнаті планується зробити два типи чистової обробки підлоги, наприклад ламінат і лінолеум, необхідно передбачити це під час стяжки підлоги, щоб підлога в кімнаті була в результаті робіт рівною (у оздоблювальних матеріалів різна висота).
  • Прокладання кабелю або труб для створення теплої підлоги здійснюється одночасно з чорновою стяжкою. Кладеться утеплювач, виконується монтаж трубопроводу або кабелю, проводиться заливка та вирівнювання цементно-піщаної суміші з додаванням клею ПВА.

Якісний ремонт

Робимо як для себе

ми дотримуємося чинних будівельних норм і правил, враховуємо технологічні вимоги
ламінат, паркет і плитка ляжуть ідеально рівно, розеток вистачить для всієї побутової техніки, залишиться достатньо місця під передбачені меблі.
ubornaya-v-stile -loft
betonnaya-stena
montazh-mebeli

Головне результат

Впораємося з будь-яким завданням за рахунок свого професіоналізму,
для цього ми маємо всі умови – вузькопрофільні фахівці в штаті – плиточники, штукатури, маляри, електрики, сантехніки і т.д.
професійні будівельні інструменти для втілення в реальність найскладніших ідей.
dizayn-remont

Гарантуємо якість

Ми покращили якість робіт та прискорили чорнове оздоблення вдвічі, впровадивши механізовані технології

НАШІ КОНТАКТИ

+380987235100

+380661574111